Serwis frezarek kosmetycznych

Profesjonalny serwis frezarek kosmetycznych

Nasza firma zajmuje się regeneracją zróżnicowanych modeli frezarek – od standardowych, po modele z bardzo rozbudowanymi funkcjami. Nawet najlepsza frezarka kosmetyczna wymaga odpowiedniej konserwacji, eksploatacji oraz serwisowania. Niezależnie od modelu produktu, o każdy sprzęt należy właściwie dbać. Zapewniamy komfortową i ergonomiczną pracę najlepszym kosmetyczkom, które dbają o zadowolenie oraz bezpieczeństwo swoich klientów, a także najwyższy poziom świadczonych usług.

Nasi doświadczeni pracownicy podejmują się realizacji kompleksowej usługi związanej z frezarkami, w której zakres wchodzi m.in. dokładne przeprowadzenie analizy stanu urządzenia, prawidłowe oczyszczenie, serwisowanie, a także ewentualna wymiana uszkodzonych lub zużytych komponentów. Specjalizujemy się w usługach takich jak serwis frezarek kosmetycznych Marathon, czy też serwis frezarek kosmetycznych Promed, ale oferujemy również serwis narzędzi innych producentów. Serwis frezarek kosmetycznych Strong, a także serwis frezarek kosmetycznych Bausch także nie ma przed nami żadnych tajemnic.

Naprawa serwisowa
frezarki kosmetycznej – cennik *

Naprawa frezarki

w zależności od stopnia skomplikowania

40.65netto

Brutto 50 zł
VAT 23 %

Naprawa frezarki

w zależności od stopnia skomplikowania

81.3netto

Brutto 100 zł
VAT 23 %

Dlaczego regularny serwis frezarek kosmetycznych jest tak ważny?

Frezarki kosmetyczne, tak jak inne urządzenia używane w branży beauty powinny być cyklicznie sprawdzane i serwisowane. Odpowiednia weryfikacja działania urządzeń sprawia, że można uniknąć kosztownych napraw i zakupu nowych maszyn. Ważną kwestią jest również dbałość o zdrowie oraz komfort klientów – wyłącznie produkty regularnie poddawane kontroli gwarantują bezpieczne korzystanie z frezarek.

Serwis frezarek kosmetycznych Warszawa

Warszawa i okolice to teren działalności naszej firmy, obsługujemy jednak klientów z całego kraju. Stolica Polski jest miastem, w którym znajduje się wiele salonów kosmetycznych, a usługi wykonywane frezarkami są bardzo powszechne. Wiele klientek nie wyobraża sobie wizyty w takim punkcie bez wykonania stylizacji paznokci. Dlatego warszawskie salony muszą być zaopatrzone w sprawny i bezpieczny sprzęt, zawsze przygotowany do przeprowadzenia zabiegu. Warto dodać, że w kwestii takiej jak serwis frezarek kosmetycznych Warszawa, nasza firma cieszy się zaufaniem wielu zadowolonych klientów, co przekłada się na liczne referencje otrzymane przez pracowników oraz polecenia naszych usług innym przedsiębiorstwom. Na rynku jesteśmy obecni już wiele lat i od zawsze stosujemy sprawdzone metody renowacji sprzętu, które udoskonalamy poprzez nieustanny rozwój personelu oraz zaplecza parku maszynowego. Praca przy pomocy profesjonalnego sprzętu, pochodzącego od uznanych producentów pozwala nam świadczyć usługi na światowym poziomie. Dodatkową zaletą współpracy z naszą firmą jest udzielenie gwarancji na wszystkie wykonywane usługi. Nasi pracownicy wykonują serwis frezarek w każdej dzielnicy stolicy, wszędzie docierają na czas, a swoje usługi dostosowują do harmonogramu pracy danego salonu kosmetycznego w taki sposób, aby nie zakłócać jego funkcjonowania.

Naprawa frezarek kosmetycznych

Naprawa frezarek kosmetycznych Zdarzają się sytuacje, w których pomimo regularnych serwisów konieczna jest jednak naprawa frezarek kosmetycznych. Działania renowacyjne należy podjąć szybko, ponieważ opóźnienie może przełożyć się na odwoływanie wizyt klientów i wystawienie negatywnych opinii. Dlatego, naprawę frezarek kosmetycznych należy powierzyć specjalistom, którzy zadbają o przywrócenie maszyny do pełnej sprawności, a usługi wykonają sprawnie i bezproblemowo. Warto dodać, że w również w takiej kwestii jak naprawa frezarek kosmetycznych Warszawa klienci z metropolii oraz jej okolic bardzo cenią sobie prace wykonywane przez personel naszej firmy. O ich zadowoleniu świadczą m.in. liczne rekomendacje oraz polecenia naszych usług innym podmiotom z branży beauty.

Jak skorzystać z naszych usług?

Naszymi klientami są całe sieci kosmetyczne oraz specjaliści freelancerzy, którzy potrzebują renowacji sprzętu. W Warszawie i pobliskich miejscowościach oferujemy dowóz i obiór narzędzi bezpośrednio od salonów kosmetycznych. W przypadku dalszych lokalizacji, kurier może odebrać sprzęt, a gdy usługa zostanie wykonana, dostarczy sprzęt z powrotem, pod same drzwi klienta. Możliwy jest również odbiór osobisty frezarki w Otwocku, przy ulicy Wypoczynkowej 48c (od poniedziałku od 9 do 19, a w soboty od 10 do 14). Nasi pracownicy doradzą każdemu klientowi optymalne rozwiązanie, dostosowane do jego potrzeb oraz specyfiki działania salonu – serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez formularz kontaktowy na stronie internetowej. Po uprzednim kontakcie klienci dostarczają nam lub wysyłają sprzęt wymagający serwisowania/naprawy, a my wykonujemy usługi. Wykonywane przez nas prace podlegają gwarancji i trwają zazwyczaj do 48 godzin od momentu akceptacji kosztorysu przez klienta. Zależy nam na jasnej oraz komfortowej współpracy dla obu stron, dlatego każda realizacja poprzedzona jest ekspertyzą dokonywaną przez doświadczonych pracowników i przedstawieniem wyceny klientowi w ciągu około 24 godzin.

Czytaj więcej