Ostrzenie nożyczek fryzjerskich

Profesjonalne ostrzenie nożyczek fryzjerskich

Nasza firma zajmuje się fachowym odnawianiem narzędzi fryzjerskich oraz groomerskich. Podejmujemy się realizacji kompleksowej usługi, w której zakres wchodzi przeprowadzenie ekspertyzy, prawidłowe oczyszczenie, konserwacja oraz ewentualna wymiana uszkodzonych lub zużytych podzespołów, a także ostrzenie nożyczek. W naszym serwisie pracują doświadczeni specjaliści dbający o to, by stary sprzęt, taki jak cążki, noże czy akcesoria kuchenne oraz profesjonalne narzędzie (np. nożyczki fryzjerskie), odzyskały dawną funkcjonalność.

Praca na zużytym sprzęcie może być niebezpieczna, a przede wszystkim utrudniać realizację obowiązków zawodowych. Nieprawidłowo naostrzone nożyczki mogę nie tylko popsuć efekt strzyżenia, ale również przyczynić się do spadku sprawności mięśni. Chcąc tego uniknąć, najlepiej oddać narzędzia w ręce specjalistów, dla których ostrzenie nożyczek fryzjerskich to codzienność.

Dbamy o to, by nasze usługi były wykonywane w profesjonalny sposób – dokładamy największej staranności podczas serwisowania narzędzi. Jeśli chcesz zdecydować się na ostrzenie nożyczek Warszawa jest miastem, które ma wiele do zaoferowania. To tutaj znajduje się nasz serwis, do którego serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych profesjonalną odnową sprzętu fryzjerskiego.

Ostrzenie / Regeneracja narzędzi
fryzjerskich – cennik *

Nożyczki fryzjerskie

"z mikro-szlifem"

40.6netto

Brutto 50 zł
VAT 23 %

Nożyczki fryzjerskie

"degażówki"

48.78netto

Brutto 60 zł
VAT 23 %

Nożyczki fryzjerskie

"do ślizgu"

65.04netto

Brutto 80 zł
VAT 23 %

Nożyczki fryzjerskie

"gorące"

162.6netto

Brutto 200 zł
VAT 23 %

Wymiana stopera/amortyzatora

14.63netto

Brutto 18 zł
VAT 23 %

Wymiana śruby

16.26netto

Brutto 20 zł
VAT 23 %

Prostowanie profilu ostrza nożyczek fryzjerskich

28.46netto

Brutto 35 zł
VAT 23 %

Prostowanie profilu ostrzy nożyczek fryzjerskich

48.78netto

Brutto 60 zł
VAT 24 %

* Serwis nie ponosi odpowiedzialności za wady materiałowe dostarczonych narzędzi i elektronarzędzi

** Przed przystąpieniem do naprawy z zużyciem części serwisowych klient otrzymuje ekspertyzę z wyceną do akceptacji

W przypadku naprawy wysyłkowych koszt przesyłki zwrotnej wynosi: 15zł/brutto – przelew, 18zł/brutto – pobranie

Dlaczego ostrzenie nożyczek jest istotne?

Podczas każdego dnia pracy fryzjer wykonuje około 60 tysięcy zamknięć ręki. Oznacza to, że używany przy tym sprzęt narażony jest na zużycie lub uszkodzenia. Wielu specjalistów pamięta o tym, że ostrzenie nożyczek fryzjerskich jest istotnym zabiegiem, któremu powinny zostać poddane narzędzia. Korzystając z profesjonalnego sprzętu, wykonanego z najwyższej jakości stali 18/10, użytkownik powinien pomyśleć o niezbędnej regeneracji. Dzięki temu, że nasz serwis oferuje tego typu usługi, wielu klientów może korzystać ze swojego sprzętu przez wiele długich lat, bez konieczności kupowania nowych przyrządów.

Dlaczego ostrzenie nożyczek jest istotne?

Zajmujemy się regeneracją zróżnicowanych modeli nożyczek. Od standardowych, po degażówki lub te z wyciętymi ostrzami. Specjalizujemy się w przyrządach takich marek jak Jaguar, Tondeo czy Ermila, jednak oferujemy również serwis nożyczek innych producentów. Nasz warsztat zlokalizowany jest niedaleko Warszawy – w Otwocku, gdzie od poniedziałku do piątku pracujemy od godziny 9 do 19, a w soboty od 10 do 14. Współpracujemy z wieloma salonami fryzjerskimi, a także kosmetycznymi z całej Polski.

Zgłaszają się do nas nie tylko specjaliści freelancerzy, którzy potrzebują odnowienia sprzętu, ale również całe sieci świadczące tego typu usługi. Po uprzednim kontakcie telefonicznym klienci wysyłają nam lub dostarczają do Otwocka swój sprzęt, a my wykonujemy serwis. Niestety, nie podejmujemy się napraw bądź regeneracji „od ręki”, ponieważ dbamy o to, by jakość naszych usług była na najwyższym poziomie. Jeśli zdecydowalibyśmy się na realizację serwisu w pośpiechu, nie moglibyśmy zagwarantować jakości oczekiwanej przez klientów. Łączymy pasję z doświadczeniem, dlatego każde nasze zlecenie traktujemy poważnie i stanowi dla nas nie tylko obowiązek, ale również formę ciągłego uczenia się i doskonalenia. Nie chcemy, by możliwość zarobku przysłoniła nam wartości, które wiążą się z naszą pracą.

Na czym polega regeneracja nożyczek fryzjerskich?

Profesjonalna regeneracja nie jest prostym zadaniem, dlatego nie każdy serwis może się jej podjąć. Przede wszystkim wymaga posiadania odpowiedniego sprzętu, za pomocą którego możemy wykonywać oferowane przez nas usługi. Co istotne, poszczególne serwisy wymagają osobnej maszyny, która będzie dedykowana właśnie określonym usługom. Z tego względu, że ostrzenie nożyczek musi odbywać się na specjalnym sprzęcie, nasz serwis korzysta z renomowanych urządzeń importowanych ze Stanów Zjednoczonych.

Pierwszym krokiem, który należy podjąć, wykonując regenerację, jest pomiar laserowy ostrza. Dzięki temu, że odbywa się on przy pomocy komputera, można uzyskać rzetelny obraz tego, jakich działań wymagają nożyczki. Następnie, pod odpowiednim kątem, dostosowanym do rodzaju przyrządu, wykonuje się ostrzenie oraz szlifowanie diamentowe. Kolejnym etapem jest polerowanie na tarczach skórzanych, które nie rozhartowują stali, a także profilowanie geometrii ostrza zgodnie z określonymi wcześniej wymiarami. Nasi specjaliści skupiają się na każdym szczególe, by efekt ich pracy był zgodny z oczekiwaniami klientów. Wymaga to nie tylko doskonałej precyzji w trakcie pracy, ale również zaangażowania oraz pasji. Wierzymy, że dzięki połączeniu tych dwóch czynników, możemy świadczyć profesjonalną usługę, jaką stanowi ostrzenie nożyczek fryzjerskich Warszawa stworzyła nam z kolei możliwość dotarcia do wielu nowych klientów.

Ostrzenie nożyczek Warszawa

Nasz serwis zajmuje się również naprawą uszkodzonych narzędzi oraz wymianą zużytych części na nowe. Podejmujemy się usuwania zadziorów, występujących na ostrzu czy naprawy czubków, które uległy zniszczeniu np. wskutek upadku czy niewłaściwego przechowywania nożyczek. Do zakresu naszych obowiązków zaliczyć można również regulację śruby dociskowej czy wymianą stopera. Aby proces regeneracji był kompletny, likwidujemy wszelkie zarysowania oraz zardzewienia, nagromadzone przez okres użytkowania sprzętu.

Jeśli chodzi o ostrzenie nożyczek fryzjerskich Warszawa jest miastem, w pobliżu którego znajduje się nasza siedziba. W Otwocku obsługujemy klientów nie tylko ze stolicy, ale również z całego kraju. Należy mieć na uwadze, że niewiele przedsiębiorstw w Polsce zajmuje się działalnością, jaką jest ostrzenie nożyczek Warszawa z kolei jest miejscem pełnym salonów fryzjerskich i groomerskich, dla których odpowiedni serwis narzędzi nierzadko okazuje się kluczowy. Serdecznie zapraszamy do współpracy każdego, kto oczekuje fachowej pomocy w kwestii regeneracji sprzętu. Wykonywane przez nas usługi podlegają gwarancji i trwają zazwyczaj do 48 h od momentu akceptacji kosztorysu. Realizacja poprzedzona jest dokonaniem ekspertyzy i przedstawieniem wyceny w ciągu około 24 godzin. Zachęcamy do kontaktu!

Czytaj więcej