Ostrzenie cążek

Profesjonalne ostrzenie cążek

Prowadzisz salon kosmetyczny, wykonujesz zabiegi pielęgnacji stóp i dłoni, a może jesteś właścicielem gabinetu podologicznego? Jeśli tak, zwróć szczególną uwagę na jakość oraz stan techniczny narzędzi, którymi posługujesz się podczas codziennej pracy. Wykonując czynności stępionymi oraz zniekształconymi cążkami, można skaleczyć palce klienta, a nawet poważnie naruszyć strukturę paznokcia, doprowadzając do jego trwałej deformacji. Dlatego skorzystaj z usług doświadczonych specjalistów zajmujących się naprawą, rekonstrukcją oraz konserwacją wspomnianych narzędzi.

Nasza firma zajmuje się regeneracją akcesoriów kosmetyczno-podologicznych. Oferujemy ostrzenie cążek Warszawa to miasto, w pobliżu którego mamy swoją siedzibę. U nas istnieje możliwość naostrzenia dowolnej wielkości cążek – od najmniejszych rozmiarów, po największe cęgi. Pamiętaj, aby podczas posługiwania się cążkami nie upadły Ci na twarde podłoże. Wówczas ich naostrzenie stanie się niezwykle kłopotliwe, ponieważ ulegną zniekształceniu. Być może Ty nawet nie zauważysz uszczerbku, ale z pewnością dostrzeże go doświadczony ślusarz. Naprawiamy również cążki należące do osób prywatnych, wykorzystujących narzędzia wyłącznie do domowego użytku, dbających o ich długotrwałą użyteczność i bezpieczeństwo wykonywanych czynności pielęgnacyjnych.

Ostrzenie / Regeneracja narzędzi
fryzjerskich – cennik *

Cążki kosmetyczne

17.89netto

Brutto 22 zł
VAT 23 %

Cęgi kosmetycze

21.14netto

Brutto 50.26 zł
VAT 23 %

Podważacz

8.13netto

Brutto 10 zł
VAT 23 %

Pęseta kosmetyczna

8.13netto

Brutto 10 zł
VAT 23 %

Wymiana sprężyny

9.76netto

Brutto 12 zł
VAT 23 %

Wymiana sprężyn

16.26netto

Brutto 20 zł
VAT 23 %

Wymiana śruby, gwintowanie

8.13netto

Brutto 10 zł
VAT 23 %

* Serwis nie ponosi odpowiedzialności za wady materiałowe dostarczonych narzędzi i elektronarzędzi

** Przed przystąpieniem do naprawy z zużyciem części serwisowych klient otrzymuje ekspertyzę z wyceną do akceptacji

W przypadku naprawy wysyłkowych koszt przesyłki zwrotnej wynosi: 15zł/brutto – przelew, 18zł/brutto – pobranie

W jaki sposób ostrzymy cążki w naszym serwisie?

Aby w odpowiedni sposób można było posługiwać się cęgami i cążkami kosmetycznymi, potrzebna jest odpowiednia regeneracja sprzętu. W tym celu przygotowaliśmy zestaw czynności naprawczo-konserwacyjnych. Dzięki ostrzeniu cążek ich ostrze odzyskuje nie tylko swój pierwotny kształt, jaki miały w momencie zakupu, ale także ostrość pozwalającą na wykonywanie zabiegów na najwyższym poziomie.

Zespół naszych pracowników, podczas procesu ostrzenia cążek, wykorzystuje specjalistyczny sprzęt, spełniający wszelkie normy i wymagania techniczne. W ten sposób możliwa staje się pełna rekonstrukcja narzędzia kosmetycznego oraz medycznego.

Ostrzenie cążek w naszej firmie wykonywane jest wyłącznie przez doświadczonych mistrzów ślusarzy, znających metody powstawania oraz rekonstrukcji ostrza stępionego w czasie użytkowania. Jego ponowne odbudowanie stanowi niezwykle trudne zadanie, dlatego nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby doprowadzić je do odpowiedniego stanu. Ostrze jest poddawane ścieraniu na specjalistycznej szlifierce profilującej kształt szpica, a jednorazowy ruch powodujący ostrzenie bywa odpowiednio formowany.

Ostrzenie cążek Warszawa – jak wybrać idealny serwis kosmetyczny?

Szukając zakładu realizującego ostrzenie cążek w Warszawie, warto zdecydować się na ten, który wykorzystuje zdobycze współczesnej nauki i technologii. Nasza firma posiada zespół specjalistów nieustannie rozwijających swoje umiejętności oraz kompetencje z zakresu konserwacji i regeneracji akcesoriów kosmetycznych. Wykorzystują oni innowacyjne technologie, niezbędny sprzęt oraz wiedzę zdobytą podczas ciągłego szkolenia się i doskonalenia umiejętności. Tym, co nas wyróżnia spośród innych dostępnych na rynku serwisów wykonujących ostrzenie cążek w Warszawie, jest wysoka jakość i duży zasięg działalności. Nasze usługi są dostępne zarówno na terenie Otwocka, Warszawy, jak i całego kraju. Świadczenia te wykonujemy fachowo z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Największą nagrodą dla nas jest fakt, że klienci, którzy skorzystali wcześniej z oferty, ponownie do nas wracają.

Gdzie najlepiej ostrzyć cążki?

Jeśli chcesz zdecydować się na skorzystanie z serwisu oferującego ostrzenie cążek Warszawa to miasto, w którym znajduje się dużo firm oferujących tego typu usługi. Należy jednak zorientować się, na jakim poziomie są one wykonywane, ponieważ nieodpowiednie użycie narzędzi może doprowadzić do uszkodzenia cążek.

Nasze przedsiębiorstwo wykonuje świadczenia na najwyższym poziomie, dając gwarancję jakości.

Przygotuj cążki do ostrzenia w naszym serwisie

Podczas gdy wykonujesz codzienne zabiegi cążkami w swoim gabinecie, ulegają one stępieniu oraz zniekształceniu szpica. Dlatego ich naostrzenie jest niezbędne, aby mogły służyć przez długi czas. W tym celu dokładnie wysterylizuj narzędzia, osusz i zapakuj szczelnie w folię bąbelkową lub w inny materiał, aby nie uległy obtłuczeniu w trakcie transportu. Nasza firma po otrzymaniu przesyłki dokona szczegółowej ekspertyzy stanu narzędzi oraz wyceny, która zostanie przedstawiona klientowi. Następie cążki zostaną naostrzone, zapakowane i zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogłyby powstać w czasie przesyłki. W ostatnim kroku odsyłamy je pod wskazany adres. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z dostępnej oferty.

Czytaj więcej