Ostrzenie maszynek do strzyżenia Warszawa

Nawet najlepsza maszynka do strzyżenia wymaga odpowiedniej eksploatacji oraz serwisowania. Niezależnie od modelu, o każde urządzenie należy właściwie dbać. Od wielu lat zajmujemy się ostrzeniem, naprawą i regeneracją narzędzi fryzjersko-kosmetycznych. Wiemy o nich wszystko.

Gdzie jesteśmy i co robimy?

Chcesz sprawdzić, jak pracujemy i profesjonalne wykonujemy ostrzenie maszynek do strzyżenia? Warszawa i okolice to teren naszej działalności. Prowadzimy profesjonalne centrum serwisowe narzędzi fryzjerskich w Otwocku. Obsługujemy jednak klientów z całej Polski. Ostrzenie maszynki do włosów jeszcze nigdy nie było tak precyzyjne, szybkie i trwałe. Zapewniamy komfort i ergonomię pracy najlepszym fryzjerom, kosmetyczkom dbającym o zadowolenie swoich klientów i wysoki poziom świadczonych usług. W naszym cenniku odnajdziesz dokładną ofertę na ostrzenie i regenerację nożyczek, cążek, cęgów, pęset, ostrzy o różnej grubości.

Jesteśmy firmą dbającą o kompleksową konserwację profesjonalnego sprzętu. Specjalizujemy się w obsłudze salonów fryzjerskich, kosmetycznych, groomerskich, gabinetów weterynaryjnych itp. Bogaty park maszynowy i zaawansowany system pracy pozwala nam na ostrzenie maszynek do strzyżenia na najwyższym poziomie, zachowując oryginalne kąty, przy minimalnym ubytku szlifowanego materiału. Wszystkie zlecenia wykonujemy z maksymalną dokładnością oraz kontrolujemy na każdym etapie pod względem jakości, dlatego jesteśmy pewni doskonałych efektów. Rosnące grono zadowolonych klientów docenia naszą pasję połączoną z wiedzą i doświadczeniem. W serwisie oferujemy najwyższej jakości usługi w zakresie napraw narzędzi dla profesjonalistów w branży kosmetycznej i fryzjerskiej oraz regeneracji instrumentów tnących, w tym ostrzenie noży maszynki do strzyżenia. Wykonujemy ostrzenie ostrzy firm takich jak Jaguar, Tondeo, Ermila, Moser, Wella, Wahl, Promed, Marathon, Strong, Bausch i innych.

Godny zaufania sprzęt oraz profesjonalna kadra

Od lat stosujemy tradycyjne, sprawdzone metody, ale udoskonalamy je poprzez stały rozwój kadry i parku maszynowego. Praca na profesjonalnym sprzęcie importowanym z USA pozwala nam świadczyć usługi, takie jak ostrzenie maszynki do strzyżenia, na światowym poziomie nie tylko w Warszawie i okolicy. Jesteśmy pewni tego, co robimy, dlatego na każdą realizację bez wahania udzielamy długich gwarancji. Zagraniczny sprzęt renomowanych firm amerykańskich zapewnia precyzję i idealne ostrza, co z kolei gwarantuje komfort pracy, a przede wszystkim zadowolenie Twoich klientów. Jeśli chcesz zlecić ostrzenie maszynki do włosów najlepszym, zadzwoń lub przyjedź i odwiedź nas osobiście. Zaufało nam już tysiące klientów.

Dlaczego my? Ostrzenie maszynek do strzyżenia włosów

Wyróżniamy się na tle innych serwisów proponujących ostrzenie maszynek do strzyżenia w Warszawie precyzją oraz profesjonalną i pomocną obsługą. Nasi fachowcy zawsze pozostają do Twojej dyspozycji. Chętnie udzielamy porad oraz konsultacji. Dla zainteresowanych zleceniem na ostrzenie maszynek do strzyżenia Warszawa jest bogatym rynkiem ofert, jednak tylko u nas zyskujesz:

 • najwyższą jakość,
 • krótki czas realizacji ostrzenia maszynek do strzyżenia włosów
 • konkurencyjne ceny
 • bezpłatną wycenę
 • pełną gwarancję

Posiadając międzynarodową wiedzę, sprzęt oraz doświadczenie mamy pewność, że każde zlecenie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oprócz wysokiej jakości usługi, jaką jest ostrzenie maszynki do strzyżenia, wykonujemy również przegląd, czyszczenie i konserwację powierzonego nam narzędzia. Dzięki temu maszynka, która wychodzi z naszych rąk, jest w pełni gotowa do intensywnej pracy, zabezpieczona przed szybkim zużywaniem się i ma zdecydowanie przedłużoną żywotność.

Jak zamawiać?

Szukasz dobrej, szybkiej i taniej oferty na ostrzenie maszynek do strzyżenia? Warszawa, Otwock, Józefów, Halinów, Mińsk Mazowiecki to miejscowości, gdzie oferujemy dowóz i obiór narzędzi bezpośrednio od klientów. Jeśli mieszkasz dalej, nasz kurier może odebrać sprzęt, a gdy ostrzenie maszynki do strzyżenia zostanie zrealizowane, dostarczy wykonane zlecenie pod same drzwi. Umożliwiamy również odbiór osobisty w Otwocku. Zapraszamy codziennie od poniedziałku do soboty na ul. Wypoczynkową 48c w Otwocku.

Pamiętaj, że właściwa konserwacja i regularne czyszczenie maszynki znacząco przedłużą żywotność Twojego urządzenia. Skorzystaj z naszej fachowej porady, zleć nam ostrzenie swojej maszynki i ciesz się komfortem pracy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez formularz kontaktowy na stronie. Współpracuj z najlepszymi, to pewna droga do sukcesu!

Ostrzenie / Regeneracja stalowych ostrzy tnących - cennik *

Ostrze do 48 mm

28,46 Netto
 • Brutto 35,00 zł
 • VAT 23 %

Ostrze do 60 mm

36,59 Netto
 • Brutto 45,00 zł
 • VAT 23 %

Ostrze do 70 mm

52,85 Netto
 • Brutto 55,00 zł
 • VAT 23 %

Ustawienie ostrza w maszynce

regulacja docisku
16,26 Netto
 • Brutto 20,00 zł
 • VAT 23 %

* Serwis nie ponosi odpowiedzialności za wady materiałowe dostarczonych narzędzi i elektronarzędzi

** Przed przystąpieniem do naprawy z zużyciem części serwisowych klient otrzymuje ekspertyzę z wyceną do akceptacji

W przypadku naprawy wysyłkowych koszt przesyłki zwrotnej wynosi: 15zł/brutto – przelew, 18zł/brutto – pobranie

Close Menu
×
×

Koszyk