O nas

bardzo dobrze trafiłeś

Poznaj nas

Dowiedz się więcej o firmie

Nasza firma jest w czołówce najlepszych firm

Połączenie pasji z doświadczeniem stworzyło firmę, która chce zapewnić kompleksową opiekę nad waszym salonem fryzjerskim/kosmetycznym.

Dzięki nabytym doświadczeniom jesteśmy w pełni profesjonalnie wspomagać Was w sferze technicznej. W naszej ofercie oprócz usług serwisowych, znajdziecie wyselekcjonowane sprzęty, narzędzia, produkty z danych marek, aby w pełni profesjonalnie wyposażyć Wasz salon.

Oferujemy w sprzedaży produkty tylko te, które znamy a ich jakość jest wysoce zadowalająca.

Najczęstsze pytania

Jak długo trwa ekspertyza/wycena naprawy, czy jest płatna?

Ekspertyza wraz wyceną wykonywana jest w przeciągu 24h od momentu otrzymania sprzętu/narzędzi, w szczególnych przypadkach do 48h.

Jak długo trwa naprawa ?

Większość zleceń wykonywana jest do 48h od momentu akceptacji przedstawionych kosztów.

Czy naprawiamy urządzenia / ostrzymy narzędzia od ręki ?

W celu zapewnienia najwyższej jakości nie wykonujemy napraw/regeneracji od ręki. Naprawy wykonywane w pośpiechu mogą nie przynieść oczekiwanej jakości.

Czy udzielamy gwarancji na wykonane usługi?

Tak każda usługa podlega gwarancji. Szczegóły dotyczące okresów udzielanej gwarancji dostępne są w regulaminie serwisu, który dostępny jest na naszej stronie.

Jakiego sprzętu używamy ?

Sprzęt, w który wyposażyliśmy naszą pracownie, jest sprzętem specjalnie przeznaczonym do wykonywania oferowanych przez nas usług. Każdy rodzaj usługi posiada swoją dedykowaną maszynę/urządzenie. Pracujemy na światowej sławy sprzęcie importowanym z USA.

Czy jesteśmy drogą firmą ?

Każde zlecenie wykonywane jest z dużą dokładnością oraz przechodzi odpowiednią kontrolę jakości, dzięki czemu oferujemy jakość swoich usług na najwyższym poziomie – związane jest to z poświęceniem odpowiedniej i wymaganej ilości czasu.

Porównując rynkowe ceny za oferowane usługi przez profesjonalistów, jesteśmy jedną z tańszych firm.

Close Menu
×
×

Koszyk