Strefa B2B dla salonów

Prowadzisz salon fryzjerski lub barberski? Chciałbyś pomocy na korzystnych zasadach? Interesuje Cię profesjonalny sprzęt fryzjerski, kosmetyczny, doradztwo, a także pomoc w prowadzeniu działalności? Zapoznaj się z naszą ofertą B2B.
Zaloguj się do strefy B2B

Masz pytania? Napisz

  Hurtownia barberska — profesjonalny sprzęt fryzjerski i kosmetyczny

  Pierwszą z naszych usług, które oferujemy zainteresowanym salonom w ramach Strefy B2B, jest dostęp do profesjonalnego sprzętu fryzjerskiego i kosmetycznego. Posiadamy korzystne hurtowe ceny i szeroki wybór produktów. Oferujemy także stały rabat dla stałych klientów.
  Wśród dostępnych u nas produktów znajdziesz zarówno te z niższych, jak i najwyższych półek cenowych. Dzięki nam w jednym miejscu znajdziesz cały potrzebny sprzęt, którego potrzebuje Twój Barbershop.

  Zaloguj się do Strefa B2B

  Hurtownia fryzjerska — szeroki wybór produktów

  Jesteś właścicielem salonu fryzjerskiego? Dla Ciebie także mamy szeroką gamę produktów, które idealnie się sprawdzą w Twoim salonie. Z pracy z nimi będą zachwyceni nie tylko Ty oraz Twoi pracownicy, ale przede wszystkim — klienci.

  Gwarantujemy nie tylko szeroki i ciekawy wybór wielu różnych profesjonalnych produktów, ale także atrakcyjne, hurtowe ceny.

  Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem produktów, z chęcią Ci doradzimy. Podpowiemy, które produkty mają jakie cechy i właściwości i dobierzemy takie, które najbardziej będą Ci odpowiadać.

  Doradztwo i wsparcie

  Decydując się na formę współpracy z naszą firmą Serwis fryzjersko-kosmetyczny w formie B2B możesz liczyć także na profesjonalne wsparcie i doradztwo. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno może być na początku rozkręcić swój własny biznes. Jak ogarnąć różnego rodzaju przepisy prawne. W jaki sposób najkorzystniej się rozliczać? Kiedy zatrudnić księgową? Jak poradzić sobie z szukaniem klientów i docieraniem do nowych? Jak efektywnie zatroszczyć się w odpowiedni marketing tak, aby pieniądze w niego wydane nie tylko się zwróciły, ale także przyniosły zysk? W jaki sposób zatroszczyć się o właściwy wystrój salonu? Jakie usługi i zwyczaje wprowadzić, aby przyciągnąć nowych klientów? Z jakich platform korzystać, aby dotrzeć do większej ich ilości?

  Na te i wiele innych pytań z chęcią Tobie odpowiemy i podzielimy się własną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w branży. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą Serwis fryzjersko-kosmetyczny na korzystnych zasadach. Decydując się na współpracę z nami, nie tylko będziesz mógł wyposażyć swój salon we wszelki profesjonalny i niezbędny sprzęt, ale także skorzystać ze wsparcia i doradztwa doświadczonych kolegów i koleżanek z branży.